Oglas za posao: Sistemski i mrežni administrator

Kompanija TXtv d.o.o. za telekomunikacije Tuzla je jedan od vodećih kablovskih operatora na području Tuzlanskog kantona, gdje egzistira već više od 15 godina. Obzirom na stalnu tendenciju rasta svoje djelovanje u proteklom periodu je proširila i u druge gradove – Maglaj, Zavidovići, Zenica i Sarajevo, te danas djeluje u 10 gradova BiH.

Dinamičnost, fleksibilnost, komunikativnost, spremnost na učenje i nove izazove ključne su odlike zaposlenika ove kompanije. Na osnovu ukazane potrebe tražimo obrazovne i odgovorne osobe za sljedeću poziciju:

  1. SISTEMSKI I MREŽNI ADMINISTRATOR

Opis posla:

  • Projektovanje, implementacija i održavanje IT infrastrukture na nivou cijelog TXtv sistema u domenu HFC i FTTH tehnologija;
  • Asistiranje i učenje novih sistemskih tehnologija;
  • Dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova;
  • Sudjelovanje u evaluacijama i odabiru tehnologija i opreme;
  • Korisnička podrška;
  • Rad u timu.

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema (poželjno Fakultet elektrotehnike, smjer telekomunikacije ili računarstvo i informatika;
  • Poznavanje CISCO mrežnih tehnologija (poželjno završena obuka na CISCO akademiji za nivo CCNA – posjedovanje važećeg certifikata nije neophodno);
  • Radno iskustvo poželjno, ali ne i presudno;
  • Poželjno poznavanje: TCP/IP protokola, IPv4 adresiranja, statičko/dinamičko rutiranje,, L2/L3 tehnologije (VLAN,TRUNK,STP, CDP,GRE,NAT,VPN,OSPF itd.), osnovno poznavanje HFC i FTTH sistema i pratećih servisa, konfiguracije SOHO uređaja, osnovno poznavanje načina rada IPTV, kao VoIP servisa.

Prijavu sa biografijom dostaviti na e-mail posao@txtv-tz.com ili lično u sjedište društva Fočanska 1N Tuzla.

Molimo kandidate da ne dostavljaju dodatnu dokumentaciju na e-mail, a istu mogu prezentovati tokom intervjua.

Kandidati koji na osnovu dostavljene prijave uđu u uži izbor biti će pozvani na intervju.

 Oglas je otvoren do 15.02.2020.

Uvijek je najbolji Vaš prvi izbor!

Vaš Txtv