Oglas za posao

Kompanija TXtv d.o.o. za telekomunikacije Tuzla je jedan od vodećih kablovskih operatora na području Tuzlanskog kantona, gdje egzistira već više od 15 godina. Obzirom na stalnu tendenciju rasta svoje djelovanje u proteklom periodu je proširila i u druge gradove – Maglaj, Zavidovići, Zenica i Sarajevo.

Dinamičnost, fleksibilnost, komunikativnost, spremnost na učenje i nove izazove ključne su odlike zaposlenika ove kompanije. Na osnovu ukazane potrebe, a u svrhu daljeg rasta i širenja djelovanja tražimo obrazovne i odgovorne osobe za sljedeće pozicije:

  1. PRODAJNI PREDSTAVNIK (M/Ž)

Opis posla: vođenje brige o postojećim korisnicima, savjetovanje postojećih i novih korisnika, razvijanje i provođenje prodajne strategije, svakodnevni kontakt na terenu ili putem telefona s postojećim i potencijalnim korisnicima, podnošenje dnevnih i mjesečnih izvještaja

Uslovi: SSS/VSS , poznavanje osnova MS Office (Word, Excel), izražene komunikacijske i prezentacijske vještine, samostalnost u radu, usmjerenost na rezultate, iskustvo u pregovaranju i prodaji, vozačka dozvola B kategorije, poželjna najmanje 1 godina iskustva u prodaji, spremnost za rad  u timu

Mjesto rada: Tuzla, Tuzlanski kanton, Broj izvršilaca: 6

        2. MONTER/SERVISER – više izvršilaca

Opis posla: postavljanje mrežne kablovske infrastrukture, montaža uređaja za prijem telekomunikacijskih usluga, priključenja korisnika na mrežu i puštanje tekomunikacijskih usluga u rad, održavanje mreže, linija i opreme, izvještavanje o obavljenim poslovima i zadacima

Uslovi: SSS elektrotehničkog ili tehničkog usmjerenja , samostalnost u radu, sposobnost rada na visini, usmjerenost na rezultate, vozačka dozvola B kategorije, najmanje 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima, spremnost za rad u timu

  • Mjesto rada: Zenica, Broj Izvršilaca: 2
  • Mjesto rada: Sarajevo, Broj izvšilaca: 1

Prijavu sa biografijom dostaviti na e-mail posao@txtv-tz.com. Na prijavi naznačiti za koju poziciju se prijavljujete. Molimo kandidate da ne dostavljaju dodatnu dokumentaciju na e-mail (diplome, svjedočanstva), a istu mogu prezentovati tokom intervjua.

Kandidati koji na osnovu dostavljene prijave uđu u uži izbor biti će pozvani na intervju. Nepotpune prijave, bez biografije (CV-a) nećemo uzimati u razmatranje.

Vaš TXtv